Відбулася зустріч з представниками ДСЯО

Дата: 05.10.2023 16:20

4 жовтня на базі ЗЗСО "Гімназія села Залісці" Копачівської сільської ради відбулася зустріч керівників закладів освіти громади, працівників відділу з питань гуманітарної політики, директора Центру ПРПП з представниками управління Державної служби якості освіти у Волинській області, а саме: начальником відділу інституційного аудиту Аллою Казмірук та спеціалістом Людмилою Шишко.

Тематикою спілкування з керівниками були питання розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, самооцінювання освітніх та управлінських процесів, інституційний аудит та сертифікація педагогів.

Учасники зустрічі мали змогу отримати відповіді на свої запитання. Також спільно напрацювали алгоритм подальшої співпраці з метою підвищення якості освітніх послуг.