У Копачівській громаді посмертну нагороду захисника вручили родині Героя

Дата: 04.11.2023 19:29

У Копачівській громаді посмертну нагороду захисника вручили родині Героя

У п'ятницю, 3 листопада, начальник Другого відділу Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Валерій Захаров та голова Копачiвської громади Олександр Совтис вручили посмертну державну нагороду родині загиблого захисника із с.Залісці.

Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сержант Бекерук Василь Володимирович, 31 серпня 1973 року народження, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Нагороду передали дружинi захисника Людмилi Бекерук.

Нагадаємо, Василь Бекерук загинув 19 лютого в результаті обстрілу росіян під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України в районі селища Дворічна Харківської області. В останню дорогу чоловіка провели 24 лютого у с.Залісці Копачівської громади.