Сумна звістка у Копачівській громаді

Дата: 06.11.2023 17:30

Сумна звістка прийшла знову в нашу громаду.  На війні віддав своє життя житель с.Тростянка, гранатометник 1 механізованого відділення 2 механізованого взводу 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону рядовий Остров Володимир Вікторович, 1978 року народження. Загинув 03 листопада 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України поблизу населеного пункту Першотравневе, Куп'янського району Харківської області, виявивши стійкість і мужність в бою за нашу Батьківщину.

Висловлюємо щирі співчуття  родині, сумуємо та розділяємо біль втрати разом з ними.

Траур в громаді за загиблим Героєм триватиме 5 днів з 06 листопада.

Протягом цих днів у Копачівській громаді мають бути приспущені державні прапори України з траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

Вічна і світла пам'ять Герою!

Про час і місце поховання Героя повідомимо згодом.