Новий шкільний автобус для Копачівської ОТГ

Дата: 10.11.2023 12:00

9 листопада заклади освіти Волині отримали 5 нових шкільних автобусів.

"Це чергова партія для поповнення шкільного автопарку, з якого були вилучені автобуси на потреби військових», – повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

Один із цих автобусів було передано для ліцею с.Копачівка, де навчаються діти із шести сіл: Копачівка, Башова, Олександрівка, Тростянка, Іванчиці та Уляники.

Очільник області особисто вручив ключі від транспорту голові Копачівської ОТГ Олександру Совтису.

«Придбання транспорту – це результат спільних зусиль влади області, територіальних громад і держави. Закуплені автобуси за рахунок субвенції з державного бюджету та коштів місцевих бюджетів», – поінформував Юрій Погуляйко.

Нагадаємо, що з початком повномасштабного вторгнення, на військові потреби вилучили 66 шкільних автобусів області, які перебували на балансі громад. З відновленням стаціонарного навчання знову постало питання про вчасний доїзд учнів до навчальних закладів.