Копачівська громада
Рожищенський район, Волинська область

Кременець: в ДНЗ "Берізка" відбувся день відкритих дверей

Радо зустрів маленьких гостей та їх батьків дошкільний навчальний заклад «Берізка» у селі Кременець. Там відбувся традиційний день відкритих дверей. Для дошкільнят, їх батьків та вихователів це хороша нагода поспілкуватися та вирішити певні проблеми.

Дитсадок відвідує 65 діток, функціонує три групи, в закладі працює 17 штатних працівників.

Коридори, спальні та ігрові кімнати охайно відремонтовані, на стендах розміщена інформація для батьків. Більшість діток із задоволенням відвідують заклад, завдяки професіоналізму та відповідальності педагогів ДНЗ та їх помічників.

Батьки мали змогу побачити, як відбувається щоденний навчально-виховний процес в дитсадку. Вихователі та діти займалися звичними справами: заповнювали календар погоди, проводили заняття з логіко-математичного, художньо-естетичного, пізнавального та фізичного розвитку, снідали та обідали. Всі заходи відбувалися в ігровій формі – мандрівок до казкових країн та їх мешканців. До слова, під час творчої роботи батьки мали змогу долучитися до діток та виконувати завдання разом.

Завершився день відкритих дверей загальними зборами для батьків. Під час неформальної зустрічі завідувачка дитсадка «Берізка» Олена Ткачук в подробицях розповіла про роботу закладу, зокрема про організацію навчально-виховного процесу в ДНЗ.« повернутися до списку новин