В Копачівці відбувся конкурс «Поетичний віночок великого Кобзаря»

В історії кожного народу, серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом для українського народу є Тарас Шевченко. Справедливо, що Великого Кобзаря вважають народним пророком. Адже не одне покоління українців формує свої світогляди на його творах. Славетний Кобзар хотів бачити Україну вільною і незалежною, хотів справедливості та добробуту для нащадків, прагнув, щоб Україна була визнана усіма державами світу як могутня Європейська держава.

9 березня учні Копачівської школи вже традиційно зібралися на  літературне свято – конкурс «Поетичний віночок великого Кобзаря»,  щоб глибше пізнати і відчути  чудові неперевершені поезії Т.Г. Шевченка.

Кожен учасник конкурсної програми декламував свій улюблений вірш і вплітав його у символічний вінок вдячності  та вічної шани Пророку.

Віриться, що просте,  доступне, сміливе, волелюбне,  гаряче і живе  Шевченкове слово пройшло крізь горнило століть, допоможе виховувати учнів свідомими громадянами й істинними патріотами своєї землі.