Е-ВЕТЕРАН: Цифровізація ветеранських послуг та їх доступність

Дата: 23.11.2023 12:00

У зв'язку зі збільшенням звернень та питань від ветеранів створене нове інтерактивне рішення для інформування та надання кваліфікованих послуг українським ветеранам, членам їхніх сімей і родин загиблих воїнів.

е-Ветеран – система на базі Єдиного державного реєстру ветеранів війни, яка спрямована на підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни шляхом он-лайн контролю за реалізацією їх прав та гарантій.

Можна дізнатись про:

• пільги на проїзд;
  • навчання;
  • комунальні послуги для осіб з інвалідністю, учасників бойових дій, членів сімей;
  • надання статусів учасника бойових дій;
  • статус особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого та ін.

Дане впровадження дозволить забезпечити можливість реалізації права на звернення та отримання послуг в інтерактивному форматі без залучення персоналу.