Фахівці Копачівської громади пройшли навчання щодо протидії торгівлі людьми

Дата: 30.11.2023 10:35

Фахівці Копачівської громади пройшли навчання щодо протидії торгівлі людьми

29 листопада 2023 року в м. Рожище громадська організація «Волинські перспективи» провела спеціалізоване навчання на тему: "Налагодження міжвідомчої взаємодії для попередження та протидії торгівлі людьми в територіальних громадах Волинської області", у якому взяли участь начальник служби у справах дітей Копачівської сільської ради Оксана Бондар, завідувач відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді КУ ЦНСП Лариса Мельник, фахівець із соціальної роботи Райчук Світлана, староста Березолуківського старостинського округу Коцюбайло Лілія.

Під час тренінгу учасники були ознайомлені із законодавчою базою по роботі із особами, які постраждали від торгівлі людьми. За допомогою різноманітних вправ та прикладів намагались розрізняти та виявляти основні ознаки торгівлі над людиною та подальший алгоритм дій стосовно даної особи згідно діючого законодавства.

По завершенні заходу учасники отримали сертифікати щодо проходження даного спеціалізованого тренінгу.