Копачівська громада
Волинська область, Луцький район

Опитувальник щодо ефективності ринку природного газу

Дата: 15.12.2023 14:42
Кількість переглядів: 174

 

Фото без опису

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Верховної Ради України проводить аналіз ефективності Закону України «Про ринок природного газу» від 9 квітня 2015 року № 329-VIII (далі – Закон).

Метою даного аналізу є дослідження ефективності, виконання та впливу норм Закону на функціонування ринку природного газу, діяльність суб’єктів ринку природного газу та якість надання послуг з постачання природного газу споживачам.

Окрім цього, Комітет хоче дослідити низку питань, які б вплинули на енергетичну безпеку та належне функціонування ринку природного ринку. Разом з тим, опитування спрямоване на те, щоб досягти високого рівня конкуренції та високого рівня якісного захисту прав споживачів природного газу.

Серед запитань:

  • Як саме запроваджена реформа ринку природного газу досягла мети щодо забезпечення ефективного функціонування ринку природного газу, фінансової стабільності на ринку природного газу, належного захисту прав споживачів та безпеки постачання природного газу та сприяла євроінтеграційним прагненням України?
  • Наскільки ефективними виявилося впровадження та виконання заходи, передбачених Законом для досягнення енергетичної безпеки?
  • Наскільки ефективним є на сьогодні державне регулювання діяльності суб’єктів ринку природного газу?

З цією метою важливо отримати думки, зауваження та рекомендації від широкого кола суб’єктів ринку природного газу, органів управління, регулювання та контролю, побутових і непобутових споживачів.  

Тому Комітет просить заповнити Google форму за посиланнями відповідно до вашої категорії:

 1. Анкета для опитування суб’єктів ринку природного газу, органів управління, регулювання та контролю: https://forms.gle/CpUHEA3Rwte72Pnn7

2. Анкета для опитування побутових споживачів: https://forms.gle/diXACosqJwoMMntT6

3. Анкета для опитування непобутових споживачів: https://forms.gle/X22yw32ftb5Sxxsr8

 

У гугл-формі опитувальника для побутових споживачів містяться запитання щодо імені, віку, статі, освіти, місця проживання тощо. Ви можете попросити про забезпечення конфіденційності ваших персональних даних (про це буде питання в формі запиту). Якщо ви не проситимете про забезпечення конфіденційності, то ваше ім’я буде оприлюднено в переліку осіб/організацій, які надавали інформацію й доклали зусиль до роботи Комітету (але без прив’язки особи/організації до конкретної відповіді).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь