Всеукраїнське опитування. А ти займаєшся спортом?

Дата: 19.12.2023 15:27

Пройдіть опитування від Мінмолодьспорту щодо рівня рухової активності українців та беріть участь у формуванні державної політики у сфері фізичної культури та спорту.

Для цього:

1️⃣ Перейдіть за посиланням, щоб пройти опитування: https://survey.sportforall.gov.ua

2️⃣ Авторизуйтесь з використанням КЕП або Дія.Підпис

‼️Якщо використовуєте Дія.Підпис, то після авторизації поверніться з додатку Дія до браузеру‼️

3️⃣ Заповніть анкету

4️⃣ Надішліть відповіді

Ви можете заповнити дані по руховій активності також і членів вашої родини, створивши записи по ним на першому кроці.

Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші.

За результатами соціологічного дослідження будуть формуватися пропозиції щодо удосконалення системи залучення населення до занять руховою активністю та спортом і розроблення, обґрунтованих рекомендацій для прийняття державних управлінських рішень, спрямованих на покращення якості залучення населення до занять руховою активністю та спортом.