Рожищенське управління Луцької філії ВОЦЗ інформує щодо важливості оформлення  трудового договору

Дата: 26.12.2023 10:00

✅ Що ви втрачаєте, працюючи без укладення трудового договору?

🔸Незадекларована праця - це не тільки порушення закону, а й втрата прав і гарантій для працівників.

Якщо ви працюєте без трудового договору, ви не можете розраховувати на гарантовані оплачувані відпустки, лікарняні, компенсацію в разі нещасного випадку. Ви також не маєте захисту від свавільного звільнення, зниження зарплати, перевантаження роботою.

❗️Не дайте себе обдурити роботодавцям, які пропонують вам працювати без трудового договору, із зарплатою «в конверті» або за цивільно-правовими договорами.

Вимагайте оформлення трудових відносин відповідно до закону!

🟩 Задекларована праця - це ваше право і ваша вигода!

✍️📃Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці (трудовий договір не гарантує, що права не будуть порушені, він дає можливість їх захистити)