Привітання з Різдвом Христовим від Копачівського сільського голови

Дата: 22.12.2023 18:00

Шановні жителі Копачівської громади!

Щиро вітаю вас з наступаючим Різдвом Христовим та Новим Роком!

Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Нехай цьогорічне свято стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.

Нехай Віфлеємська зірка осяє благодаттю кожну родину і об’єднає нас усіх - і тих, хто святкує в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто стоїть на захисті Батьківщини, і тих, хто далеко від рідної домівки. Бажаю, щоб розкидані по світу українські родини возз’єдналися, щоб усі захисники повернулись живими додому.

Нехай ваші домівки наповняться величними колядками, теплом і затишком, нехай у них панує добро, гармонія і достаток. Бажаю любові та миру у ваших серцях, миру у ваших домівках, миру в Україні!

Христос рождається! Славімо його!

Сільський голова  Олександр СОВТИС