Додаткова грошова допомога від ВПП ООН для осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю

Дата: 08.02.2024 12:09

Всесвітня продовольча програма (ВПП) — гуманітарна організація ООН, яка надає продовольчу допомогу у вигляді грошових переказів, ваучерів (сертифікатів) та/або продуктів харчування постраждалим українцям. Ми надаємо допомогу за цільовими критеріями, які були ухвалені у партнерстві з Міністерством соціальної політики України.

У лютому 2024 року ВПП в Україні розширила програму додаткової грошової допомоги для дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю з дитинства, охоплюючи всі регіони України, за винятком територій, окупованих Російською Федерацією, що є отримувачами державної соціальної допомоги в розмірі менше ніж 3 250 грн. на місяць.

Виплата додаткової грошової допомоги проводиться ВПП за відповідний місяць без звернення отримувача соціальної допомоги.

Детальнішу інформацію про програму можна дізнатися за посиланням.