Всеукраїнський конкурс для студентів та учнів українських навчальних закладів від Englishdom

Дата: 14.02.2024 15:05

Керівник проекту Scholarship Ілля Олійник повідомляє про нову конкурсну програму від компанії Englishdom

Стартував всеукраїнський конкурсу для студентів та учнів українських навчальних закладів. Кожен учасник може позмагатися за одну з трьох нагород: 1 місце - 15000 гривень; 2 місце - 5000 гривень; 3 місце - участь у розмовних клубах(англ.мова). Уся інформація та новини гранту на сторінці проєкту: https://www.englishdom.com/ua/blog/scholarship/.

Для того щоб прийняти участь не потрібно нічого придумувати, просто розкажи власну історію: Як саме ти приймаєш участь у суспільному житті твоєї громади(місця, де ти навчаєшся; міста; району; області; країни).

Важливо! Судді перевірятимуть дотримання всіх вимог по написанню та відправці статей, тому перш ніж писати уважно перегляньте умови конкурсу.

Ми - українці, незламні та непереможні.

Ми вистоїмо, Ми переможемо, Ми відродимося.

Дякуємо ЗСУ. Слава Україні!