У Копачівському ліцеї відкрили меморіальні дошки загиблим випускникам

Дата: 20.02.2024 19:00

Сьогодні в Копачівському ліцеї відбулося відкриття меморіальних дошок полеглим захисникам для вшанування памяті випусників Копачівської школи. Цей захід організовано стараннями адміністрації, педколективу та учнів ОЗ ЗЗСО «Ліцей с. Копачівка».

Директор ліцею Пироганич Юрій Зіновійович та Копачівській сільський голова Совтис Олександр Євгенович відкрили меморіальні дошки таким захисникам:

- Мельничук Олександр Степанович, 1975 р.н., житель с. Тростянка, загинув ще в 2016 році 16 червня;

- Михалюк Олександр Юрійович, 1995 р.н., житель с. Копачівка, загинув 10 вересня 2022 року;

- Шинкарук Сергій Леонідович, 1988 р.н., житель с.Копачівка, загинув 16 вересня 2022 року;

- Дмитрук Вадим Річардович, 1999 р.н., житель с. Тростянка, загинув 05 квітня 2023 року;

- Демянчук Микола Володимирович, 1968 р.н., житель с. Башова, 18 серпня 2023 року;

- Драбик Михайло Іванович, 1978 р.н., житель с. Башова, загинув 11 вересня 2023 року;

- Левковський Олексій Петрович, 1992 р.н., житель с. Копачівка, загинув 30 грудня 2023 року.

Фото без опису​​​​​​

"Сьогодні ми робимо перший крок для увіковічнення імен цих Героїв. Не просто кажуть в народі «Поки нас пам'ятають - ми живі»." - сказав на відкритті Копачівській сільський голова.

Також на заході представниками військової частини, де служив загиблий Герой Драбик Михайло Іванович було вручено його рідним посмертні нагороди - медаль за поранення та орден за мужність lll ступеня.

Вічна і світла пам'ять Героям!