Дата: 21.02.2024 10:52

У ЛУЦЬКУ СІМ’Ї ГЕРОЇВ ІЗ КНЯЗІВСЬКОЇ БРИГАДИ ОТРИМАЛИ ПОСМЕРТНІ ВІДЗНАКИ «НАВІКИ В СТРОЮ».

20 лютого в м. Луцьку в драмтеатрі відбулося проведення вшанування полеглих воїнів 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, які поклали свої життя за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.

Загиблих воїнів вшанували Князівським хрестом Героя «Навіки в строю» – це посмертна нагорода славетної 14-ї князівської бригади.

На захід прибули родини загиблих Героїв і нашої громади - це батьки Анатолія Філіпчука та дружина Віталія Карпця.

Ці відзнаки - символи надзвичайного героїзму і величезного внеску героїв у справу захисту країни. Вони стали прикладом сміливості, самовідданості, сили духу та стійкості перед ворогом.

Вічна пам’ять вірним синам України!