Яку підтримку роботодавцям надає Служба зайнятості

Дата: 26.02.2024 10:10

Компенсації за працевлаштування окремих категорій безробітних

● Компенсація у розмірі 50% фактичних витрат на оплату праці за працевлаштування громадян, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад 1 місяць.

● Компенсація у розмірі 50% фактичних витрат сплаченого єдиного внеску за працевлаштування громадян, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад 1 місяць і мають додаткові гарантії у працевлаштуванні; понад 6 місяців.

● Компенсація у розмірі 50% мінімальної заробітної плати за працевлаштування зареєстрованих безробітних з-поміж молоді.

Компенсації за працевлаштування ВПО

● Компенсація за працевлаштування ВПО під час дії воєнного стану (після 24 лютого 2022 року).

● Компенсація за працевлаштування ВПО з поміж зареєстрованих безробітних.

Компенсація за облаштування робочого місця для працевлаштованої людини з інвалідністю.

Компенсації за працевлаштування на нові робочі місця

● Компенсація за працевлаштування громадян з-поміж зареєстрованих безробітних.

● Компенсація за працевлаштування громадян (не обов’язково зареєстрованих безробітних).

Допомога по частковому безробіттю через зупинення або скорочення виробництва з причин економічного, технологічного характеру, введення надзвичайного або воєнного стану тощо.

👉 за детальною інформацією звертатись до Рожищенського управління Луцької філії Волинського ОЦЗ, м.Рожище, вул.Кондратюка або за телефоном