Обережно - сказ!

Дата: 01.03.2024 14:28

Луцький районний відділ ДУ «Волинський ОЦКПХ МОЗ» інформує про напружену епізоотичну ситуацію сказу серед тварин. Цього року від хвороби в Харківській області померла людина. За оцінками Всесвітньої оргнізації охорони здоров’я, щорічно сказ є причиною майже 60 тисяч смертей у 150 країнах світу. Тому дуже важливо підвищувати обізнаність про небезпечну хворобу, а медичним працівникам і фахівцям у сфері громадського здоров’я забезпечувати надання своєчасної кваліфікованої допомоги. Захворюванню можна запобігти, щорічно вакцинуючи свійських та домашніх тварин, уникаючи контактів із дикими тваринами і звертаючись по медичну допомогу відразу після потенційного зараження, до моменту появи перших клінічних симптомів.