Соціальна робота в громаді: соціальні візити у вразливі сім'ї сіл Уляники, Кременець, Березолуки

Дата: 20.02.2024 15:43

Працівники Комунальної установи Центр надання соціальних послуг Копачівської сільської ради провели соціальну роботу в громаді - здійснили соціальні візити у вразливі сім'ї сіл Уляники, Кременець, Березолуки.

Під час візиту здійснено оцінку потреб у соціальних послугах у 5 сім'ях, де виховується 12 дітей.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, забезпечення належних умов для проживання та розвитку дітей, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав.

Сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах надано одяг від благодійного фонду Наталії Ткачук.