Інформація для роботодавців, які беруть на роботу внутрішньо переміщених осіб

Дата: 08.04.2024 12:50

Продовжуємо співпрацю із нашими партнерами з Благодійний фонд «Рокада» Волинь 😊

Сьогодні знайомимо клієнтів служби, зокрема, внутрішньо переміщених українців з компенсаціями, які можуть отримати роботодавці, взявши їх на роботу.

Так, роботодавці можуть отримати два види компенсацій на суму 8 або 16 тисяч гривень. Деталі про терміни, умови їх надання - в інфографіці.

Аби проконсультуватися з приводу отримання тієї чи іншої компенсації, телефонуйте на номери гарячих ліній Волинського ОЦЗ ☎️ (066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або 044 244 94 69.

Адреси філій, управлінь та відділів Волинського ОЦЗ https://vol.dcz.gov.ua/.../kontakty-volynskogo-oblasnogo...