Оголошення про проведення громадського обговорення (слухань) детального плану території земельної ділянки

Дата: 15.04.2024 15:24

Керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», статтями 8,10, 16,19,21,25, розділом V «Прикінцеві положення» Закону України «Про основи містобудування», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про проведення громадського обговорення (слухань) детального плану території земельних ділянок для житлової та громадської забудови розташована за адресою: с. Кременець по вул. Ковельській, розробленого відповідно до рішення Копачівської сільської ради від 29 листопада 2022 року №21/7-6.

Мета детального плану території — уточнення планування структури і функціонального призначення території та параметрів забудови частини території населеного пункту. Проектним рішенням пропонується зміна цільового призначення земельної ділянки із земель житлової забудови,   для комерційного призначення с. Кременець, вул. Ковельська.

Пропозиції щодо розробки детального плану території подаються на ім’я сільського голови у письмовій формі в місячний термін з дня опублікування.