Запрошення для вступників на навчання за спеціалізацією «Акторське мистецтво»

Дата: 20.06.2024 10:07

Щиро вітаю!
Маю честь запросити вступників на навчання за спеціальністю 026 «Сценічне мистецтво» спеціалізація «Акторське мистецтво» у Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського Волинської обласної ради. Адже цьогоріч акторський курс буде набиратися при Волинському театрі ляльок. Це унікальна можливість не лише здобути якісну фахову освіту, а й отримати практичний досвід роботи в одному з найкращих театрів ляльок України (https://puppet.volyn.ua)

Наш коледж – це унікальний навчальний заклад, де молодь може здобути якісну фахову освіту та розкрити свій творчий потенціал. Викладацький склад коледжу – це досвідчені практики, заслужені артисти України, які допоможуть оволодіти всіма тонкощами акторської майстерності.

Навчання у коледжі триває 4 роки на денній формі навчання. Після закінчення навчання випускники отримують диплом молодшого бакалавра (актор (заклади культури та мистецтва), лялькар, керівник аматорського театрального колективу) та зможуть розпочати свою кар'єру в театрі, кіно, телебаченні, на радіо, а також у сфері культурно-просвітницької діяльності.

Для вступу на навчання необхідно пройти вступне творче випробування, яке складається з:
-  виконання уривка з прози, вірша, байки, пісні, танцю, показ акторського етюду;
-  відповідей на питання теоретично-професійної спрямованості (співбесіда).

Консультація відбудеться  8 липня о 10:00 за адресою: вулиця Шевченка 50, м.Луцьк, аудиторія 327.
 Вступні випробування відбудуться за цією ж адресою 15 липня о 14:00.

Для більш детальної інформації про вступ до коледжу можна звернутися до приймальної комісії за адресою: м. Луцьк,вул.Шевченка, 50, тел. для довідок (0332) 7244 92
Веб-сайт: https://www.vfkkim.com.ua/

З повагою,
в.о. директора-художнього керівника