Оголошено конкурс з відбору психологів

Дата: 24.06.2024 11:01

Координаційним центром з надання правничої допомоги в період з 12 червня по 07 серпня 2024 року оголошено конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги (далі – конкурс з відбору психологів).

Оголошення про проведення конкурсу з відбору психологів та вимоги до них розміщено на офіційному вебсайті системи надання безоплатної правничої допомоги https://legalaid.gov.ua/novyny/ogolosheno-konkurs-z-vidboru-psyhologiv/ .

Психологи, які пройдуть конкурс будуть включені до Реєстру та зможуть отримувати доручення від центру(ів) з надання безоплатної правничої допомоги для участі у слідчих (розшукових) діях та процесуальних діях у кримінальному провадженні за участю малолітньої/неповнолітньої особи за відповідними запитами слідчого, дізнавача, прокурора, слідчого судді, суду. Оплата послуг психологів за виконання доручення здійснюється за міжнародної технічної допомоги