Набір учнів до Рожищенського НРЦ на 2024-2025 навчальний рік

Дата: 09.07.2024 15:58

Рожищенський навчально-реабілітаційний центр Волинської обласної ради Проводить набір дітей на 2024-2025 навчальний рік.

Заклад створений з метою реалізації права на освіту дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями розвитку, їх інтеграції в суспільство шляхом здійснення комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення здоров’я, здобуття освіти відповідного рівня, розвиток та корекцію порушень.

На даний час в центрі навчається 70 учнів з 18 ОТГ (4-х районів) Волинської області. Крім сталого контингенту реабілітаційні послуги отримує 22 дітей змінного контингенту (дошкільний вік). Освітньо-реабілітаційний процес забезпечують 45 педагогічних працівників (з них: 10 мають педагогічні звання, 28 спеціалісти вищої категорії). У штаті центру не лише вчителі і вихователі, а й лікарі (лікар-педіатр, лікарневролог, лікар-ортопед), медичні сестри (лікувального масажу, терапевтичні медсестри), вчителі-реабілітологи, дефектологи, логопеди, психологи та соціальний педагог. Завдяки укомплектованому штату діти отримують комплексні освітньо - реабілітаційні послуги.

Детальну інформацію можна дізнатись за посиланням.

За довідками звертатись за адресою: 45101, вул. К. Шилокадзе, 13, м. Рожище, Волинська обл. Тел.: 0336821809, 0509013125. Електронна пошта центру: rozhyshche-nrc2015@ukr.net