Копачівська громада
Рожищенський район, Волинська область

В Копачівській ОТГ відбувся виїзний прийом представників Рожищенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Волинській області

Сьогодні, 16 лютого Копачівську об’єднану територіальну громаду відвідав начальник Рожищенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Волинської області Олександр Мороз та головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії цього ж управління Валентина Бардабуш.

Представники Пенсійного фонду України в районі провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо пенсійного забезпечення громадян. Мешканці ОТГ мали нагоду звернутися до спеціалістів з приводу призначення, перерахунку пенсій і стажу громадянам та державним службовцям, виплат дітям війни, виготовлення пенсійних посвідчень.  Кожне звернення зафіксоване та перебуває на контролі в управлінні.

Також мешканців громади цікавило впровадження новітніх технологій в роботу Пенсійного фонду України.

- Сьогодні мешканка ОТГ поцікавилася, як можна зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Це дуже зручно, кожен громадянин може отримати вичерпну інформацію про всі належні їм нарахування та виплати онлайн, - зауважив Олександр Мороз.

Для тих, хто не вміє користуватися комп’ютером в нагоді стане газета «Пенсійний кур’єр». Там кожен пенсіонер знайде вичерпні відповіді на актуальні питання пенсійного забезпечення громадян, пенсійної реформи та важливих змін в законодавстві.

30 січня на сесії сільської ради ухвалили рішення, щодо створення в Копачівці віддаленого робочого місця для працівника Рожищенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України. Тож зовсім скоро отримати консультації щодо питань пенсійного забезпечення  можна буде в сільській раді.

 

 « повернутися до списку новин