Дата: від до Скинути

ПротиДІЙ торгівлі людьми! Фахівці Рожищенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели зустріч з учнівською молоддю.

#ПротиДІЙ_торгівлі_людьми» під таким гаслом, у Європейський день боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня), пройшла зустріч фахівців Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з учнівською молоддю ЗОШ І-ІІ ст. села Уляники Копачівської ОТГ. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії. Під час заходу молодь ознайомилася із сучасною ситуацією щодо торгівлі людьми в Україні, переглянула відеоролик «Життя на продаж». У процесі обговорення школярі дізналися про види, форми й шляхи вербування молоді та можливі засоби застереження від потрапляння в сучасне рабство. Спільно з дорослими діти дійшли висновку, що «ЛЮДИНА НЕ ТОВАР!»

16:32 19.10.2018

Школярам розповіли, як протистояти булінгу

У підлітковому віці проблема булінгу має особливе значення. Саме в цей час, засвоївши певні моделі поведінки, наприклад поведінку «жертви», підліток дотримується її все подальше життя. Також і агресія може закріпитися в якості стилю поведінки в майбутньому.

19:28 11.10.2018