В Копачівській сільській раді обирають офіційну символіку

Дата: 10.04.2019 17:52

Відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу на кращу офіційну символіку Копачівської сільської ради. Під час засідання члени комісії розглянули 4 конкурсні заявки. Учасники пропонували своє бачення геральдичних символів громади. За результатами конкурсного відбору одна заявка була недопущена до конкурсу, оскільки учасник подав не повний пакет документів. Ще один учасник не пройшов конкурсний відбір.

В результаті голосування, до наступного етапу конкурсу - громадського обговорення допущено роботи двох конкурсантів – Сергія Янішевського з с. Копачівка та Івана Хамежука з смт Локачі. Видане Розпорядження голови Копачівської сільської ради про початок громадського обговорення, кожен мешканець громади зможе проголосувати в онлайн режимі. Пропозиції та зауваги щодо проектів геральдичних символів приймаються в електронному форматі та за адресою: Волинська обл.. Рожищенський р-н., с. Копачівка, вул. Першотравнева 46.

ФОРМА ДЛЯ ЕЛЕКТРОННОГО ГОЛОСУВАННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ